Style Coaching

Workshop

Ciele

Ukázať možnosti,  ako sa správne obliekať a upravovať, aby náš vzhľad vyjadroval to, čo chceme a aby hovoril v náš prospech.

Oblečenie je časť nášho  ja, ktoré ukazujeme svetu - vypovedá o tom, kým sme, čo si o sebe myslíme, čo robíme, rovnako ako aj to, ako s nami ostatní môžu zaobchádzať. Náš vzhľad je to, čo ľudia z nás vidia skôr, než máme možnosť čokoľvek povedať. Je to práve naše oblečenie, reč tela a celková starostlivosť o vzhľad, čo ľudia na nás okamžite posudzujú a čo vo výraznej miere ovplyvňuje prvý dojem z nás.

Náš výzor má navyše obrovský vplyv na to, ako sa cítime a čo si o sebe myslíme. A to, čo si sami o sebe myslíme, náš vnútorný obraz o sebe, ovplyvňuje všetko v našom živote – počnúc správaním, myslením, cez naše pocity, vzťahy, výkony, až po prostredie, v ktorom pôsobíme.

Účastníci

Zamestnankyne a zamestnanci bánk, poisťovní a iných finančných inštitúcií, lízingových spoločností a zamestnanci firiem, ktorí popri každodennej práci chcú žiariť, cítiť sa sebavedomo a aj svojím vzhľadom prezentovať firmu.

Obsah seminára

  • Praktické rady a triky, ako sa na oblečenie a doplnky pozerať inak a ako ich využiť vo svoj prospech.
  • Ako farby, ktoré nosíte, ovplyvňujú to, ako sa cítite a vyzeráte?
  • Ako využiť prednosti vašej súčasnej postavy na úkor jej nedokonalostí?
  • Ako si z módnych trendov vyberať veci, ktoré vám pristanú?
  • Ako si vybudovať vlastný štýl, prostredníctvom ktorého dokážete vyjadriť svoju skutočnú krásu a osobnosť?

Lektori

Ing. Dagmar Gabulová - prvá certifikovaná koučka štýlu na Slovensku a v Čechách

Garant

Mgr. Vladimíra Lauko Jacková
 0905 436 751